NTG - Nowoczesna Technika GrzewczafirmaOfertaRealiyacjePromocjePracaKontakt
instalacje grzewczeinstalacje gazoweinstalacje sanitarneinstalacje wodno-kanalizacyjne

Firma

"...lata praktyki i zebrane przez nas doświadczenie spowodowało, że Klienci oceniają nas jako profesjonalistów w tej dziedzinie..."

Referencje

Firma

Firma nasza powstała w 1986r. Działamy na rynku od ponad 20 lat. W tym czasie przeszliśmy przez różne etapy restrukturyzacji. Podstawą naszej działalności są kompleksowe usługi w zakresie instalacji grzewczych, sanitarnych, wodno - kanalizacyjnych oraz gazowych.

Lata praktyki i zebrane przez nas doświadczenie spowodowało, że Klienci oceniają nas jako profesjonalistów w tej dziedzinie.

Ponadto oferujemy również prace ogólno budowlane, wykonywanie projektów instalacji dla domów jednorodzinnych i wielorodzinnych oraz doradztwo techniczne.

Zapewniamy serwis gwarancyjny, jak i pogwarancyjny zamontowanych przez nasz urządzeń. Na zlecenie wykonujemy także kosztorysy, które opracowujemy w programach Norma Pro lub Arskoszyt.

NTG proponuje ciekawe rozwiązania przy doborze urządzeń. Komfort i nowoczesność, a przede wszystkim Państwa zadowolenie to nasz klucz do sukcesu.

Ekologiczny kocioł, kominek, a może ogrzewanie podłogowe - WYBÓR NALEŻY DO CIEBIE!! Szczegóły dotyczące wachlarza usług firmy znajdziecie Państwo w profilu - Oferta.

Projekt i wykonanie: strony internetowe cms katowice pozycjonowanie2007 - Strony Internetowe CMS - Wszelkie prawa zastrzeżone.